THE PEOPLE SIDE OF BUSINESS
STRUCTOGRAM® Česká republika

Výuka

Výuka

Open semináře 2023

Structogram Trainings System 1: Klíč k sebepoznání

Structogram Trainings System 2: Klíč k poznání lidí

Structogram Trainings System 3: Klíč k motivaci zákazníků


Lektor

Milan Zajíček - Master Trainer STRUCTOGRAM®


Vaše investice

Účastnický poplatek zahrnuje školící materiály + coffee break po celou dobu školení

Poplatek za seminář (1 den):

5.600,-Kč + 21%DPH

10% sleva od 2 účastníků


Strornopoplatky

Do 30 dnů před začátkem školení můžete rezervaci stornovat bez poplatků a my vám vrátíme celý účastnický poplatek.

Při stornování mezi 30 a 14 dny před začátkem školení vám bude účtován poplatek ve výši 1.000,-Kč a rozdíl uhrazené částky Vám vrátíme. Po tomto není možná žádná náhrada.

Tréninky

Tréninkové moduly orientované na výsledky.

Systém školení STRUCTOGRAM® poskytuje strukturu, která umožňuje trenérovi rychle a efektivně dosáhnout cílů školení. Následující kroky mohou být rozloženy na delší časové období a jsou trenérem přizpůsobeny individuálním potřebám každé tréninkové skupiny.

Naučte se komunikovat, prodávat a vést efektivněji.

1 STRUCTOGRAM® - Training System 1:
Klíč k sebepoznání – Klíč k osobnímu a pracovnímu úspěchu

Úspěšní lidé mají velmi osobitý styl. Používají metody a techniky, které jsou pro jejich osobnost vhodné a fungující. Obecné "recepty na úspěch" obvykle nefungují u každého člověka. Dokonce mohou být i nebezpečné, protože častěji vedou spíše k demotivaci. Klíčovým faktorem úspěchu nejsou školené „recepty na úspěch“, ale autentická osobnost se specifiky a zvláštnostmi. Structogram představuje vaši vlastní osobnost (biostrukturu) se všemi příležitostmi a riziky, tedy «vaším jedinečným receptem na úspěch».
V prvním tréninkovém kroku účastníci získají zcela nový pohled na svoji osobnost a osobnost ostatních lidí. Pochopí příčiny svého úspěchu a mohou se vyhnout opakovaným selháním. Chování a rozvoj podle vlastní přirozenosti vytváří důvěru a šetří energii.
Znalost vlastní biostruktury umožňuje pracovat na rozvoji realistických cílů, rozvoji úspěšných strategií a využití autentických prodejních technik a metod řízení.

Každý, kdo o sobě více ví, bude své síly vynakládat účelněji.

Získáte pracovní materiál ve vysoké kvalitě, včetně analýzy biostruktury pomocí kotouče Structogram.

2 STRUCTOGRAM® Training System 2:
Klíč k rychlému poznání lidí

Každá lidská bytost ve své jedinečnosti vysílá velké množství různorodých signálů. Abychom mohli vyhodnotit a pochopit tyto mnohočetné signály a zvláštnosti, náš mozek potřebuje kritéria, která nám tyto dojmy pomohou organizovat. TRIOGRAM® je mapa, která rychle a spolehlivě strukturuje zvláštnosti ostatních lidí a jako vnitřní obraz ji uchovává v dlouhodobé paměti.
V tréninku Triogram se účastníci naučí systematicky pozorovat biostrukturu jiných lidí a umístit ji do mapy triogramu. Poznání osobnosti (biostruktury) druhých lidí, je nezbytným předpokladem pro zvolení vhodného přístupu k nim a získání jejich důvěry.
Každý, kdo si uvědomuje biostrukturu jiných lidí, se stává citlivější na své chování, dokáže lépe porozumět lidem v jejich individualitě a vyhnout se tak zbytečným konfliktům.

Pokud rozumíte ostatním lidem, můžete je lépe získat pro své nápady.

Pracovní materiál obsahující TrioMap a «paměťovou kartu»

3.1 Využití v prodeji
STRUCTOGRAM®-Trainings-System 3:
Klíč k zákazníkům

Díky structogramu lépe porozumíte tomu, jak vaši zákazníci opravdu "fungují". Můžete se ponořit do jejich myšlenek a pocitů. Naučíte se «sladit» svou nabídku podle motivů a přání vašich zákazníků. Budete snadno a rychle «vysílat na frekvenci», kterou zákazník přijímá a rozumí ji. Výsledkem bude váš větší prodejní úspěch a trvalá loajalita zákazníků. Profesionální obchodníci proto prodávají stejný produkt různým zákazníkům, různými způsoby. To je činí přesvědčivějšími a dosahují tak měřitelného zvýšení obratů a příjmů.

Usnadněte svým zákazníkům, aby vašim nabídkám řekli ANO!

Pracovní materiál s mnoha praktickými příklady.

3.2 Využití při vedení lidí
Klíč ke spolupracovníkům

Základem úspěšné manažerské práce je znalost silných a slabých stránek zaměstnanců a pochopení jejich individuálně odlišných potřeb a možností. Na semináři se naučíte vést svůj tým tak, aby byl úspěšnější. Neočekávejte obecné a univerzální metody vedení lidí. Získáte dostatek cílených «nástrojů» pro využití potenciálu a motivace každého zaměstnance dle jeho osobnosti (biostruktury). Díky tomu budete schopni se svým týmem dosáhnout ještě lepšího výkonu prostřednictvím individuálního přístupu a využití klíčových motivátorů.

O budoucnosti firem rozhoduje kvalita vedení lidí a využití jejich potenciálu.

Školení na "klíč"

Firemní školení.

Všechny naše tréninkové semináře lze objednat jako interní školení. Pro vaši společnost připravíme semináře «šité na míru» s využitím metody STRUCTOGRAM®. Chceme být tím správným partnerem pro vaše potřeby a váš obor podnikání.


Zkušení, speciálně vyškolení a licencovaní trenéři v České republice, na Slovensku i po celém světě, používají systém školení Structogram a tím dosahují u svých klientů rychlejších a efektivnějších výsledků.


Pošlete nám e-mail s vašimi požadavky.

Staň se trenérem

Využijte tréninkový systém STRUCTOGRAM®, aby byl váš trénink efektivnější!

Úspěšní lidé vědí, jak využít svoji strukturu osobnosti v souladu se svým naučeným chováním. Být autentický je činí důvěryhodnými a přesvědčivými.


Structogram vám ukáže, jak se můžete vyvíjet v souladu s vaší pravou přirozeností. Budete moci efektivně a úspěšně trénovat ostatní, pokud budete schopni rozlišovat mezi vlastnostmiúčastníků, které lze trvale měnit, a těmi, které nemohou. Tyto znalosti vám umožní zajistit optimální implementaci obsahu školení ve vaší každodenní praxi.


Structogram tréninkový systém nabízí jedinečný klíč, který vám pomůže rozlišovat mezi těmito charakteristikami. V praxi se osvědčuje již mnoho let.


STRUCTOGRAM® Training Systems můžete využít jako samostaný trenér, nebo interní firemní trenér pro rozvoj vašich zaměstnanců.


Jak se stát Structogram trenérem

Chcete-li se stát Structogram trenérem, je podmínkou zúčastnit se speciálního tréninku, který vede Master trenér. Je rozdělen do tří fází a trvá celkem 6 až 8 dnů. Cílem školení je umožnit začlenění structogramu do vašich vzdělávacích seminářů, čímž významně zvýšíte hodnotu pro vaše klienty.


1. Zkušenosti z pohledu účastníka

Prvním krokem vaší certifikace, je zažít školení Structogram z pohledu účastníka. To lze provést na otevřeném semináři po dohodě s Master trenérem.


2. Licenční workshop

Vlastní zaškolení je realizováno v ČR/SR postupně na jednotlivé tréninky (STRUCTOGRAM® 1-3) a je vedeno Master trenérem ve výše uvedeném rozsahu.


3. Master coaching

Součástí licenčního poplatku je také účast Master trenéra na úvodním školení nového licencovaného trenéra, včetně následného coachingu. Součástí zaškolení je také podpora při přípravě školících programů a možného využití structogramu v jednotlivých firmách.


V rámci dalšího rozvoje licencovaných trenérů Structogram, organizujeme pravidelné workshopy a tréninkové dny.

Přihlaste se nyní!

Přihlaste se nyní!

Školení metodou Structogram je náročné a vyžaduje hluboké porozumění etice, stejně jako dobré koučovací dovednosti a životní zkušenosti.


Musíte mít potřebný respekt k danému úkolu, tedy doprovázet ostatní lidi prostřednictvím rozvoje jejich osobnosti.

Je pro nás i pro vás nesmírně důležité, že všichni trenéři a tréninkové materiály mají nejvyšší kvalitu. Proto hledáme velmi úzkou spolupráci s našimi licencovanými trenéry.


Jste trenér /školitel podnikatel, nebo interní trenér, který již několik let úspěšně pracujete v roli školitele, nebo kouče?


Jste zaměřeni na vysokou kvalitu svého tréninku / koučování a máte vynikající reference na svoji práci?


Jste vášnivý při hledání a implementaci individuálních řešení pro své klienty a účastníky školení?


Udělejte první krok!

Pošlete nám e-mail s vaší žádostí, nebo si s námi domluvte telefonickou schůzku a získejte další informace o možnosti stát se licencovaným trenérem Structogram.

Školení STRUCTOGRAM® mohou provádět pouze speciálně vyškolení a licencovaní trenéři!

Školení na "klíč" + Licencovaní trenéři STRUCTOGRAM®

Firemní školení.

Všechny naše tréninkové semináře lze objednat jako interní školení. Pro vaši společnost připravíme semináře «šité na míru» s využitím metody STRUCTOGRAM®. Chceme být tím správným partnerem pro vaše potřeby a váš obor podnikání.


Zkušení, speciálně vyškolení a licencovaní trenéři v České republice, na Slovensku i po celém světě, používají systém školení Structogram a tím dosahují u svých klientů rychlejších a efektivnějších výsledků.


Pošlete nám e-mail s vašimi požadavky.


Licencovaní

trenéři STRUCTOGRAM®:

Milan Zajíček                                    

Paed Dr. Vlastimil Orlita

Magdaléna Ožanová                        

Dipl. Phil. Miroslav Mičkal

Jiří Teslík                                          

Marián Biesik

Ing. Mojmíra Pekárková                    

Mgr. Jitka Matulová

František Melka                                

Tereza Ožanová

Ing. Gabriela Potočková, BA (Hons.)   

Ondřej Jaroš

Zdeněk Vondra

Mgr. Lenka Hartmannová


Interní firemní trenéři STRUCTOGRAM® 

Luděk Palouček             Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.

Lenka Brožová              ČSOB Pojišťovna, a. s.

Jana Burnusová            Kooperativa pojišťovna, a.s.,

                                      Vienna Insurance Group

Martin Jakob                 Kooperativa pojišťovna, a.s.,

                                      Vienna Insurance Group